Emniyet Amiri Zil Zurna Sarhoş Oldu: Polis Aracıyla Kaza Yaptı

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Selim Ö.’nün yaklaşık bir hafta önce Tunceli’ye tayini çıktı. Doğu görevini yapmak için Tunceli’ye gidecek olan Selim Ö. şube müdürlüğüne ait Wolkswagen T-Roc marka aracı şubeye teslim etmeyerek kullanmaya devam etti.

200 PROMİL ALKOLLÜ ÇIKTI

Selim Ö. geçtiğimiz cuma günü sabaha karşı şubeye teslim etmediği araçla kaza geçirdi. Çamlıca gişelerinde aracıyla bir kadın sürücünün otomobiline arkadan çarpan Selim Ö. iddiaya göre çarptığı aracın sürücüsüne resmi bir işlem yapılmamasını teklif etti. Ancak kadın sürücü bunu kabul etmedi. Olay yerine trafik polisleri çağırıldı. Kadın sürücüye arkadan çarpan Selim Ö.’nün 150-200 promil alkollü olduğu tespit edildi.

“ARACIN EKSİKLERİNİ TAMAMLAYIP TESLİM EDECEKTİM”

Halktv.com.tr’nin ulaştığı Selim Ö. kaza yaptığı bilgisini doğrulayarak, “Şubenin aracının ufak tefek eksikleri vardı. Onu tamamlayıp aracı öyle teslim edecektim. Alkollü olduğum doğru değil. Ben ayrıca doktordan alkole ilişkin bir rapor aldım. Hakkımdaki soruşturma dosyalarına bu raporu sunacağım” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x